Image
Image
Image

Doskonalenie zawodowe

Wydarzenia w ŚlOIIB

17 listopada br. w Sali Koncertowej im. Jana Kiepury w Sosnowcu odbyła się XXV Jubileuszowa Gala Budownictwa, której organizatorami była Śląska OIIB i Śląska Izba Budownictwa. Gospodarze piątkowego spotkania Roman Karwowski, przewodniczący Rady Śląskiej OIIB oraz Mariusz Czyszek, prezydent Śląskiej Izby Budownictwa otworzyli Galę i powitali przybyłych przedstawicieli władz państwowych, samorządów miast i powiatów śląskiego regionu, samorządów zawodowych i gospodarczyc

Wyjazdy techniczne

19 października 2023 odbył się wyjazd techniczno-integracyjny na budowę drogi ekspresowej S1, na odcinku Węgierska Górka – Zwardoń, zorganizowany dla członków Śląskiej OIIB przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Katowicach.

Wyjazdy techniczne

Placówka terenowa ŚlOIIB, okręgu Katowice I, Katowice II oraz Sosnowiec serdecznie zaprasza czynnych członków Izby z tych okręgów do wyjazdu techniczno-integracyjnego, na odcinek nowo budowanej drogi S1 Węgierska Górka –Zwardoń. który odbędzie się 19 października br. Zgodnie z programem wyjazdu, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić węzeł Przybędza z dwoma odcinkami istniejących już tuneli oraz obiektów mostowych.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Za nami jesienna edycja 62 Targów Budownictwa oraz 25 Targów Technik Grzewczych i Oszczędności Energii  Instal System, które w dniach 22-24 września odbywały się w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Wydarzenia w ŚlOIIB

Władze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa zapraszają członków Izby do udziału w Regionalnych Dniach Inżyniera, które zostaną zorganizowane przez Placówki Terenowe Izby.
Zapraszamy do zgłaszania udziału. Wspólnie budujmy dobre relacje!

Wydarzenia w ŚlOIIB

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gliwicach organizuje kolejne szkolenie w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem”.

Szkolenie w ramach ww. cyklu odbędzie się w dniu 18 września 2023 r. (poniedziałek)
w godzinach 16:00 – 20:00 w auli nr 118 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej
w Gliwicach
przy ul. Akademickiej 5.

Wyjazdy techniczne

Program wyjazdu techniczno - integracyjnego organizowanego
dla inżynierów budownictwa (II/III dekada maja 2024)

Wyjazdy techniczne

Wyjazd techniczny dla członków ŚlOIIB

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice Pyrzowice

20 czerwca 2023 r.

planowana godz. rozpoczęcia 11:00

Wydarzenia w ŚlOIIB

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

informujemy, że Placówka Terenowa Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Gliwicach organizuje kolejne spotkanie szkoleniowe w ramach cyklu „Spotkanie z ekspertem”.

Wydarzenia w ŚlOIIB

 

W godzinach wieczornych 27 maja 2023 zakończył się w Parku Giszowieckim w Katowicach VI Festyn ŚlOIIB, nad którym patronat objęli Prezydent Miasta Katowic i Prezes Krajowej Rady Polskiej Izby

Wydarzenia w ŚlOIIB

Organizowane przez Śląską OIIB warsztaty szkoleniowe, przy merytorycznym wsparciu Dyrektora Wydziału Infrastruktury Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego ŚUW w Katowicach, odbyły się tradycyjnie w Hotelu Stok w Wiśle-Jaworniku w dniach 17-19 maja 2023.

Wyjazdy techniczne

W dniu 3 kwietnia 2023 r. inżynierowie budownictwa ze Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa wizytowali teren budowy drogi ekspresowej S3 na odcinku Bolków - Kamienna Góra – Zadanie III o długości 16,1 km. W wyjeździe techniczny udział wzięło 19 członków ŚlOIIB.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's