Zawody sportowe

Poznaliśmy zwycięzców III Mistrzostw Polski Inżynierów Budownictwa w Strzelectwie Sportowym MOIIB.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

23 września br. na strzelnicy CWKS Legia w Rembertowie odbyły się  III MISTRZOSTWA POLSKI  INŻYNIERÓW BUDOWNICTWA w Strzelectwie Sportowym, których organizatorem był Zespół Strzelectwa Sportowego Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Śląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa reprezentował 3-osobowy zespół w składzie: Panowie Jacek Chrząstek, Rafał Czerwik oraz Adam Panicz, którzy rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, jak również drużynowo.

Drużyna Śląskiej OIIB zajęła I-sze miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając przechodni Puchar Przewodniczącego MOIIB. Na zespołową klasyfikację generalną składały się wyniki z pięciu konkurencji: pistolet pneumatyczny Ppn, pistolet sportowy Psp, pistolet centralnego zapłonu Pcz, karabin sportowy Ksp oraz konkurencja dynamiczna - strzelba z pistoletem. Na II-gim miejscu klasyfikacji generalnej znalazła się drużyna Małopolskiej, a trzecie miejsce zdobyła drużyna Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Poza rywalizacją drużynową, także w konkurencjach indywidualnych doskonale spisali się członkowie Śląskiej drużyny. Pan Jacek Chrząstek zwyciężył w konkurencji pistolet sportowy Psp, pistolet pneumatyczny Ppn, w konkurencji dynamicznej – strzelba z pistoletem zajął II-gie, a w karabinie sportowym Ksp III-cie. Pan Rafał Czerwik zajął II-gie miejsce w konkurencji pistoletu centralnego zapłonu Pcz oraz III miejsca w  konkurencjach Psp i Ppn. Z kolei Pan Adam Panicz nie miał sobie równych w konkurencji dynamicznej – strzelba z pistoletem. Gratulujemy tak imponujących wyników i życzymy dalszych sukcesów całej Śląskiej drużynie!

 

Główne  trofeum oraz puchary w  konkurencjach

 

 Od lewej - Jacek Chrząstek, Rafał Czerwik, Adam Panicz

 

 

 

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's