Zawody sportowe

Zapraszamy do udziału w XVI Otwartych Zawodach Narciarskich w kategorii slalom-gigant i snowboard. 10 marca 2024, Istebna.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Informujemy, że z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz braku możliwości zapewnienia bezpieczeństwa, odwołujemy planowane zawody narciarskie, które miały odbyć się w dniu 10 marca 2024 roku.

Decyzja ta została podjęta po starannej analizie prognozy pogody oraz w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Warunki na trasach narciarskich nie pozwalają na bezpieczne przeprowadzenie zawodów.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z odwołaniem zawodów.

 

Placówka Terenowa ŚlOIIB w Bielsku-Białej serdecznie zaprasza członków Izby wraz z rodzinami do udziału w XVI Otwartych Zawodach Narciarskich w kategorii slalom-gigant i snowboard, które odbędą się 10 marca (niedziela) 2024 r.. w Istebnej w godzinach 9:30 – 13.30.

Zawody zostaną rozegrane w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń w Istebnej w różnych kategoriach wiekowych.

Program Zawodów przewiduje:

9:30-10:30 wydawanie numerów startowych w budynku Akwarium
9:45-10:45 oglądanie trasy (ześlizgiem obok bramek) dopuszczalny jeden przejazd treningowy, jeżeli warunki śniegowe na to pozwolą
11:00 rozpoczęcie I przejazdu, II przejazd bezpośrednio po pierwszym przejeździe (trasa 1a)
13:30 zakończenie zawodów

 Wszystkich członków ŚlOIIB oraz osoby towarzyszące chcące wziąć udział w zawodach, prosimy o zarejestrowanie swojego udziału poprzez przesłanie wypełnionej Karty zgłoszenia w terminie do 3 marca br.:

  • na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • lub korespondencyjnie: Placówka Terenowa ŚlOIIB w Bielsku-Białej, ul. 3 Maja 10/17, 43-300 Bielsko-Biała.
  • udział w zawodach jest bezpłatny.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Zawodów, określającym sposób przeprowadzenia zawodów, kategorie wiekowe, warunki uczestnictwa, a także z zapisami Klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osobowych oraz Klauzuli informacyjnej dotyczącej utrwalania, upubliczniania oraz przetwarzania wizerunku uczestników zawodów przez ŚlOIIB.

Do pobrania:

 

Gwarantujemy sportową rywalizację na najwyższym poziomie, doskonałą atmosferę i integrację środowiska śląskich inżynierów budownictwa! Do zobaczenia na stoku!

 

 

 

 

 

Z-ca Przewodniczącego Rady ŚlOIIB

inż. Józef Kluska

 

 

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's