Konkursy i zawody

I edycja Konkursu Plastycznego pt. „Moja mama/ mój tata pracuje na budowie”. Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z ogromną radością ogłaszamy I edycję Konkursu Plastycznego dla dzieci członków Śląskiej OIIB  pt.  „Moja mama/ mój tata pracuje na budowie”. Celem konkursu jest promocja i popularyzacja zawodu inżyniera budownictwa, a także promowanie kreatywności oraz talentu plastycznego najmłodszych członków naszej społeczności. Konkurs ten stanowi nie tylko doskonałą okazję do wyrażenia swojej artystycznej wrażliwości, ale także szansę na zdobycie nagród i wyróżnień.

Jury Konkursowe oceni i nagrodzi najlepsze prace plastyczne wykonane w dowolnej technice płaskiej: malarstwo, rysunek, wydzieranka, wycinanka, plastelina w następujących kategoriach wiekowych:

  • 3-6 lat,
  • 7-9 lat,
  • 10-12 lat.

Zgłoszenie udziału w konkursie: prace można nadsyłać w terminie od 15 kwietnia do 10 maja br. na adres Biura ŚlOIIB (ul. Adama 1b, 40-467 Katowice).

Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.

Jedno dziecko może zgłosić do konkursu 1 pracę.

 

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 25 maja w trakcie Festynu rodzinnego „Żyj zdrowo i kolorowo” w Parku Giszowieckim. Laureaci zostaną zaproszeni wraz z opiekunami na uroczyste wręczenie nagród w trakcie Festynu, a dodatkowo nagrodzone prace będą umieszczone na wystawie w Sali Domu Kultury w Parku Giszowieckim ( w czasie trwania Festynu) a później zostaną opublikowane na stronie internetowej ŚlOIIB: slk.piib.org.pl/index.php/aktualnosci 

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami Regulaminu Konkursu, który dostępny jest do pobrania:

Regulamin konkursu

Wszystkim dzieciom życzymy powodzenia i serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

To wspaniała okazja do wyrażenia swojej kreatywności i talentu plastycznego.

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's