Konferencje, targi

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej „ENERGIA Dziś i Jutro”.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W imieniu organizatorów, Stowarzyszenia Elektryków Polskich, Oddział Bielsko-Bialski oraz ZIAD Bielsko-Biała SA zapraszamy członków Śląskiej OIIB do udziału w IV Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Techniczną, pn. ENERGIA Dziś i Jutro,  która odbędzie się 8 maja br. w formule on-line oraz 18 września – stacjonarnie.

Tematyka Konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące nowoczesnych rozwiązań wytwarzania, magazynowania i przesyłu energii elektrycznej. Zgodnie z zamierzeniami organizatorów, w sposób przekrojowy, od ujęcia prawnego po techniczne realizacje, odpowiada na pytania o coraz wyższe oczekiwania rynku energetycznego, który dziś znajduje się w fazie głębokiej transformacji.

Ponadto informujemy, iż podczas 37. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2024, dnia 18 września odbędzie druga część konferencji, czyli debata przedstawicieli świata biznesu i nauki. Konferencja skierowana jest do szerokiego grona odbiorców – reprezentantów spółek dystrybucyjnych OSD, jednostek samorządowych, projektantów i firm wykonawczych oraz podmiotów tworzących rynek energii.

 Serdecznie zapraszając do udziału, informujemy, iż udział w konferencji jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.  

Skorzystaj z rejestracji online, poprzez formularz: https://www.konferencjebranzowe.pl/formularz-zgloszeniowy/.

Program konferencji:  https://www.konferencjebranzowe.pl/program/. Szczegółowe informacje i programowe znajdują się  na stronie: www.konferencjebranzowe.pl

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's