Wydarzenia w ŚlOIIB

Kolejne szkolenie z cyklu "Spotkanie z ekspertem" organizowane przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Gliwicach już 20 maja 2024 r.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kolejne szkolenie z cyklu Spotkanie z ekspertem organizowane przez Placówkę Terenową ŚlOIIB w Gliwicach już 20 maja.

Temat szkolenia: „Dopuszczenie do zabudowania wyrobów budowlanych w obiekty budowlane. Co powinien wiedzieć projektant, kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego. Obecny stan prawny i projektowany.”

 
Data i miejsce: 20 maja (poniedziałek) w godzinach 16:00 – 20:00 w auli nr 317 na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ul. Akademickiej 5.
 
Uczestnicy spotkania mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu przy Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach (szlabany będą podniesione).
 
Prowadzący: Grzegorz Skórka – ekspert i szkoleniowiec w zakresie regulacji dotyczących wprowadzania do obrotu wyrobów mających zastosowanie w budownictwie oraz prawa zamówień publicznych.
 
Prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: +48 780 092 867
do dnia 16 maja!
 
Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.
 
© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's