Wyjazdy techniczne

Wyjazd techniczny dla członków Śląskiej OIIB – 28 listopada 2022 r. Zapraszamy do udziału!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Placówka Terenowa ŚlOIIB w Gliwicach serdecznie zaprasza członków Izby do udziału w wyjeździe technicznym na budowę Centrum Przesiadkowego w Gliwicach w dniu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli zwiedzić teren budowy i porozmawiać na temat zakresu
i przebiegu inwestycji Centrum Przesiadkowego mieszczącego się przy ul. Toszeckiej, ul. Kolberga, ul. Udzieli, ul. Tarnogórskiej i ul. Składowej. Ta aktualnie najważniejsza inwestycja w Gliwicach dobiega końca. Centrum składa się z kompleksu obiektów łączących ruch kolejowy i autobusowy na poziomie miejskim, regionalnym i międzynarodowym wraz z infrastrukturą rowerową.  Głównym celem inwestycji jest usprawnienie komunikacji miejskiej, regionalnej i międzynarodowej oraz ułatwienie podróży pasażerom. Centrum Przesiadkowe ma się stać jedną z wizytówek Gliwic.

Wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o zgłoszenia telefoniczne pod nr.: +48 780 092 867 lub na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 24 listopada 2022 r. (włącznie).

 

(fot. źródło: arch. Przedsiębiorstwa Remontów Ulic i Mostów SA, fot. Krzeminskifoto.com)

Warunki:

  • Zebranie przy ulicy Składowej nr 1 w Gliwicach ( w sąsiedztwie hurtowni BUSTER ), 28 listopada br., godz. 9:30,
  • Ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia!

 

© 2021 Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa. Design & Development by Boar's